Druk tapet na zamówienie
 • Znajdź zdjęcielub dodaj własne
 • Dopasuj zdjęciewymiary, materiał, kadrowanie
 • Złóż zamówieniedokonaj zakupu

Rodzaje tapet

 • Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym 300g.

  Jest to wysokiej jakości i nowoczesny rodzaj tapet. Podkład z tej włókniny zapobiega kurczeniu, rozciąganiu i rozerwaniu tapety. Bardzo łatwo się ją układa na ścianie i bardzo łatwo można ją usunąć. Dzięki temu, że materiał przepuszcza powietrze ściana oddycha, co jest bardzo przydatne jeśli chcemy wytapetować kuchnię czy łazienkę. Powierzchnia tapety jest gładka, w półmacie. Podkład flizelinowy jest dużo bardziej przyjazny i bezpieczny dla naszego zdrowia niż podkład papierowy.

 • Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym 310g.

  Jest to wysokiej jakości i nowoczesny rodzaj tapet. Podkład z tej włókniny zapobiega kurczeniu, rozciąganiu i rozerwaniu tapety. Bardzo łatwo się ją układa na ścianie i bardzo łatwo można ją usunąć. Dzięki temu, że materiał przepuszcza powietrze ściana oddycha, co jest bardzo przydatne jeśli chcemy wytapetować kuchnię czy łazienkę. Powierzchnia tapety ma strukturę drobnego piasku. Takie zastosowanie strukturalne oddaje świetnie efekt przestrzenny oraz zwiększa poczucie głębi. Podkład flizelinowy jest dużo bardziej przyjazny i bezpieczny dla naszego zdrowia niż podkład papierowy.

 • Tapeta samoprzylepna MAGICstick

  Jest to nowoczesny samoprzylepny materiał, który ma wiele zalet. Jedną z nich jest wielokrotne przyklejanie i odklejanie tapety bez uszkodzeń zarówno tapety jak i powierzchni. Tapeta bezproblemowo przylega do każdej płaskiej powierzchni. Jego największą zaletą jest bardzo proste klejenie, które możemy spokojnie wykonać samemu i to bez żadnych pęcherzyków powietrza. Materiał nie nadaję się do kuchni czy łazienki.

 • Tapeta lateksowa Latex Standard 240g

  Tapeta dzięki swoim lateksowym właściwościom oraz satynowemu wykończeniu wspaniale oddaje głębie kolorów. Fototapeta w pełni oddaje swoją elegancję i wykwintność. Idealnie nadaje się do biura przy spotkaniach biznesowych.


Druk-Tapet.pl © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.